Reklam Alanı

Reklam Alanı

Kocaelispor´un Yardımları Depremzedelere Ulaştırıldı

 


Kocaelispor’un Yardımları Depremzedelere Ulaştırıldı

Kocaelispor ve Kocaelispor taraftarının deprem bölgesine yolladığı yardımlar Kahramanmaraş’ta görevli Körfez, Dilovası ve Darıca Belediyesi yetkilileri tarafından teslim alındı, depremzedelere ulaştırıldı. Geri dönecek otobüs, depremzedeleri de alarak yola çıktı.

Kocaelispor ve Kocaelispor taraftarının deprem bölgesine yolladığı yardımlar Kahramanmaraş’a ulaştı, depremzedelere dağıtıldı. Kahramanmaraş’ta görevli olan ve oradaki yardım dağıtımı başta olmak üzere birçok konuda koordinasyonu sağlayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da Kocaelispor otobüsünü karşıladı.

DUYGU DOLU ANLAR
İndirilen malzemeler bölgede bulunan görevli personeller tarafından hızlı bir şekilde depremzedelere ulaştırılırken, yardımların indirilmesi sonrasında boşalan otobüs ise depremzedelere tahsis edildi. Kocaeli’ye dönmek isteyen depremzedeler, otobüs ile yola çıktı. Başkanlar da hem Kocaelispor yöneticilerini hem de depremzedeleri uğurladı. Depremzedeler ise Kocaeli heyetine teşekkür etti.

“YARALARI SARMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Başkan Söğüt, Kocaelispor yöneticilerine ve taraftarlara yardımdan dolayı teşekkür ederek, “Otobüs Kahramanmaraş’a ulaştı bizler de belediye başkanlarımız ile birlikte hızlı bir şekilde ailelere yardımları ulaştırdık. Kocaelispor’umuzun boş otobüsü ile de depremde evleri zarar görmüş aileleri, çocuklarımızı bindirerek yora çıkarttık. Bizler buradayız. Ekiplerimiz ile birlikte yaraları sarmaya devam ediyoruz” dedi.

Körfez Haber