Reklam Alanı

Reklam Alanı

23 Nisan Futbol Turnuvası'nda Derece Alan Okullar Kutlandı Körfez Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Futbol Turnuvası'nda dereceye giren okullarımız ve sporcularımız için kupa töreni düzenlendi. 15 okul ve 250 sporcunun katıldığı turnuvada, başarılı performansları ile öne çıkan okullar ve sporcular büyük bir coşkuyla kutlandı.

Turnuvanın birincisi Petkim Ortaokulu olurken, ikincilik ödülü Barbaros İmam Hatip Ortaokulu'nun oldu. İgsaş Ortaokulu üçüncü, Özel Simya Koleji de dördüncü olarak turnuvayı tamamladı. Yarışmaya katılan tüm okullar ve sporcular büyük bir başarı göstererek, turnuvanın seviyesini yükselttiler.

Körfez Belediyesi Başkanı, turnuvaya katılan tüm okulları ve sporcuları yürekten kutladığını belirtti. Kendilerine teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi. Bu tür etkinliklerin, gençlerimizin sosyal ve sportif açıdan gelişimine katkı sağladığını ifade etti.

Başarılı bir organizasyonla gerçekleştirilen Körfez Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Futbol Turnuvası, öğrencilerimize unutulmaz anılar yaşattı. Dereceye giren okullarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyor, diğer okullarımızı da önümüzdeki yıl yapılacak turnuvaya bekliyoruz.

Körfez Haber